Середня освіта за кордоном

Початкова і середня освіта у провідних школах світу може підкреслити і розвинути усі здібності вашої дитини, зробивши її сильною, бездоганно вихованою і впевненою у собі особистістю із широким кругозором.

Ми підберемо для Вас навчальний заклад, що найбільш відповідатиме Вашим очікуванням від школи і найкраще підійде Вашій дитині.

На фото вверху партнерська школа-пансіон Кліфтон Коледж (Англія)

Великобританія

Школи-пансіони Великобританії відомі на весь світ бездоганною якістю виховання і освіти. В них навчаються члени королівських сімей, майбутні політики та міжнародні зірки — в таких школах виховують справжніх лідерів.

В країні працює понад 2500 приватних шкіл, в яких навчаються більше 600 тисяч дітей. В нашому каталозі велика кількість приватних шкіл, які ми підберемо згідно Ваших умов: розмір школи, регіон розташування, змішана школа, або тільки для хлопчиків чи дівчат та згідно інших побажань.

Contact

CША

Освіта в приватних школах США підготує Вашу дитину до вступу у провідні університети країни і світу. Випускники цих шкіл навчаються в Гарварді, Йєлі, Прінстоні, Стенфорді та інших відомих на весь світ навчальних закладах.

Інші країни

Навчання в приватних і державних школах також можливе у Канаді, Швейцарії і Ірландії.